Gizlilik İlkesi

Lets Rent A Car, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve/veya özel adresiniz ve telefon numaranız) ticari olarak ilişkiden bulunduğu şirketler dışında üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Lets Rent A Car, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
  • Satın aldığınız malları ya da hizmetleri teslim etmek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Lets Rent A Car personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Lets Rent A Car, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Lets Rent A Car tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Lets Rent A Car, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, yukarıda özetlediğimiz gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Lets Rent A Car gizlilik ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lets@letsrentacar.com.tr'a başvurunuz.

Lets Rent A Car bu ilkelerde degişiklik/güncelleme yapabilir.