Hakkımızda

Lets Rent A Car, 1987 senesinden bugüne oto kiralama konusunda bir çok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acentaları, iş adamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza Türkiye çapında kiralık otomobil, transfer, şöförlü servis, ticari araç kiralama ve uzun dönem filo kiralama hizmeti sunmaktadır.

Zamanında ve güleryüzlü hizmeti, tecrübeli personeli ile titizlikle ve en uygun fiyatlarla sunan Lets, son model değişik markalarda araç filosuna sahiptir. Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan Lets, geniş bir filo ile her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Devamlı olarak farklılaşmanın, farklı hizmetin peşinde yeni ürünler geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu ruhu müşterileri ile de paylaşmaktadır.

Lets Rent A Car

Sektörde birçok ilki gerçekleştiren Lets; aylık, haftalık, günlük, 1,5 günlük, 7/30, 30/90, gecelik tarife, sınırlı km. tarifeleri, hafta sonu tarifeleri ile müşterilerine çok cazip imkanlar sunmaktadır, dahası onların ihtiyaçlarına göre yeni tarifeler üretebilmektedir.

Şoförlü araç kiralama, havalimanı transferleri ve kapıdan kapıya transfer servisini deneyimli ve güvenilir yabancı dil bilen şoförlerimizle, tertemiz son model üst sınıf klimalı araçlarımızla çok uygun fiyatlarla gerçekleştiren Lets bu konuda da birçok seyahat acentası ve firmaya hizmet vermektedir. 05-09 Mayıs 2004'te gerçekleşen 4. İzmir İktisat Kongresi'nin tüm taşıma operasyonunu 100 adet şoförlü araç ile başarıyla gerçekleştirmiştir.

Ticari araç kiralama işini Kiralayın taşıyın sloganı ile ilk defa sunan Lets; Renault Kangoo, Fiat Doblo, Renault Traffic gibi panel van araçları müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu araçları günlük, aylık, yıllık kiralamanın yanında saatlik kiralama olanağını da vermektedir.

Oto kiralama hizmetin yanı sıra müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç hissedebilecekleri, bebek koltuğu, buz çantası, port bagaj, şemsiye, OGS cihazı gibi yan hizmetleri de vermektedir.